Umělé řasy? Díky, radši sérum na řasy.

Umělé řasy jsou bez pochyby krásné a mnohým vyhovují zejména kvůli jednoduché péči a úspoře času v běžném denním shonu. Jsou ale umělé řasy opravdu tak dokonalé a jejich nošení bezproblémové?

Neexistuje dlouhodobé řešení, které nezatíží řasy? Představte si, že vaše vlastní řasy jsou tak impozantní, že nepotřebují žádné umělé zlepšováky. Zkrátka dokonalá přirozenost a krása.

Pokud patříte mezi ty, kteří mají pocit, že jim ze strany přírody nebylo v oblasti řas dopřáno a trápíte se myšlenkou, jak své řasy pozvednout a prodloužit, dopřejte si růstové sérum na řasy. Jeho benefity jsme rozebírali v minulých článcích, a tak si snadno můžete vybrat to pravé pro vás. Připadá vám neudržitelné myslet každý den na aplikaci séra a pohráváte si s myšlenkou na umělé řasy?
Možná tahle ušetříte pár iluzorních minut v každodenní péči, na druhou stranu vás může překvapit řada problémů souvisejících s jejich nošením.

1. Zdravotní komplikace

Možná si říkáte: „Vždyť si jenom nechám nalepit řasy, co by se mohlo stát?“ Oči a pokožka v očním okolí jsou velmi citlivé a náchylné. Lepidla, která se používají k aplikaci umělých řas obsahují chemikálie, a ty mohou nejen u citlivějších osob vyvolat alergické reakce. Záhy po aplikaci vás může překvapit pálení, svědění, zarudnutí, bolest oka, otok i vyrážka. Pro krásu se musí trpět, ale má to své meze. A tuhle se rozhodně nevyplatí překračovat.

2. Upadávání řas

I když navštívíte super skvělé kosmetické pracoviště, které vám doporučil kamarád či kamarádka, není to záruka, že vám řasy budou držet stejně dobře jako jim. Vaše tělo se na tento typ kosmetické úpravy nemusí adaptovat a umělé řasy zkrátka nebudou pro vás. Co je horší, tak při vypadávání umělých řas může docházet ke ztrátě vašich vlastních přirozených řas. Takže z představy svůdného mrkaní vám mohou zůstat spíš oči pro pláč.

3. Umělé řasy = vyšší náklady

Na první pohled se může zdát, že je jedno, jestli zaplatíte za prodloužení řas nebo za růstové sérum na řasy. Opak je ale pravdou. Zatímco sérum na řasy vám vydrží i déle než půl roku, na doplnění umělých řas je nutné docházet nejpozději do 3 týdnů od poslední aplikace. S umělými řasami je nezbytné upravit také vaši každodenní skin care rutinu a vyvarovat se například odličovačům očí na bázi oleje, což může tvořit další extra výdaj. Obzvlášť pokud jste zvyklí tyto přípravky používat a nyní musíte přejít na jiný typ produktu pro péči o oční okolí.

Jedno je jisté. Pokud si pořídíte sérum na řasy, získáte nejen cenného pomocníka v péči o vaši vrozenou krásu, ale především vyživené, zdravé a přirozené řasy. Naopak při investici do těch umělých sice získáte instantní efekt dlouhých a ohromujících řas, ale je dobré myslet na to, jakou cenu jste za tuto „pomíjivost“ ochotni zaplatit. A nemyslíme tím finančně.

Podpořte své přirozeně krásné a dlouhé řasy, buďte sví. Sérum na řasy Spacelash nanášíte v pohodlí domova, snadno jeho aplikaci zařadíte do své každodenní péče o pleť a výrazně uspoříte čas i peníze.

Magazín

Správná péče očního okolí

Stalo se ti někdy, že se ti nepodařilo se večer odlíčit? Nebo jsi ten typ člověka, kterému se to stává častěji? A třeba i vědomě?  Čím častěji, tím hůř. Oční okolí je nejcitlivější část obličeje, to proto, že okolo očí máme nejtenčí kůži. Je potřeba oči hýčkat královskou péčí.  V případě očních krémů, sér a…

Next Level Lashes pro 2023 

Jsou trendy, které se bez rozporu pravidelně opakují v posledních dekádách – dlouhé řasy, husté řasy, vyživené řasy, husté nebo přirozené obočí. Tahle všechna kouzelná přání pro ty, kteří nebyli od přírody obdarovaní těmito dary, dokáže při pravidelném používání sérum Spacelash vyplnit. Náhoda? Ani ne. Sérum obsahuje extrakt z fazolí mungo, který je velmi účinným…