Náš svět je barevný stejně tak naše produkty

V nedokonalostech nevidíme překážky. Naopak věříme, že jsou to právě ty rysy, které formují tvoji jedinečnost a nezaměnitelnost. Považujeme je za příležitost se projevit a vystoupit z davu.

Naše filozofie

Přestaň o kráse snít, začni ji s námi žít

Jsme přesvědčení, že každý má v sobě zápal a může být hlasem své generace.

Jsme otevření výzvám a netradičním pohledům

Naše kosmetika není upjatá. Právě naopak, je hravá a vymyká se zaběhlým konvencím.

Ideál krásy je přežitek

My oslavujeme všechny její podoby. Nedržíme se nohama na zemi, místo toho utváříme náš vlastní vesmír, věříme v individualitu a jedinečnost.

Krása je lidská

Definice krásy se historicky měnila. My věříme v pojmy, které jsou nadčasové – sebevědomí, spokojenost a odvahu.

Utvářej svůj
vlastní vesmír

Spokojenost a sebedůvěra jsou jediná cesta ke kráse, díky které dokážeš překonat každou výzvu a překročit hranice svých schopností. Perfekcionismus se už dávno nenosí, sebevědomí je to, co udáva trendy.

Magazín

Změna času = změna rutiny, k šále přidej krém do kapsy

Přichází podzim a s ním nejen výměna teplejších kousků v našem šatníku, ale také zamyšlení se nad výměnou některých produktů na poličce v koupelně. A nejen tam, tak jako vybavuješ svoji kabelku nebo kapsy od kabátku krémem na ruce a balzámem na rty, možná nebude na škodu přidat i pleťový krém. Proč? Pleť má sklony…

Správná péče očního okolí

Stalo se ti někdy, že se ti nepodařilo se večer odlíčit? Nebo jsi ten typ člověka, kterému se to stává častěji? A třeba i vědomě?  Čím častěji, tím hůř. Oční okolí je nejcitlivější část obličeje, to proto, že okolo očí máme nejtenčí kůži. Je potřeba oči hýčkat královskou péčí.  V případě očních krémů, sér a…