Náš svět je barevný stejně tak naše produkty

V nedokonalostech nevidíme překážky. Naopak věříme, že jsou to právě ty rysy, které formují tvoji jedinečnost a nezaměnitelnost. Považujeme je za příležitost se projevit a vystoupit z davu.

Naše filozofie

Přestaň o kráse snít, začni ji s námi žít

Jsme přesvědčení, že každý má v sobě zápal a může být hlasem své generace.

Jsme otevření výzvám a netradičním pohledům

Naše kosmetika není upjatá. Právě naopak, je hravá a vymyká se zaběhlým konvencím.

Ideál krásy je přežitek

My oslavujeme všechny její podoby. Nedržíme se nohama na zemi, místo toho utváříme náš vlastní vesmír, věříme v individualitu a jedinečnost.

Krása je lidská

Definice krásy se historicky měnila. My věříme v pojmy, které jsou nadčasové – sebevědomí, spokojenost a odvahu.

Utvářej svůj
vlastní vesmír

Spokojenost a sebedůvěra jsou jediná cesta ke kráse, díky které dokážeš překonat každou výzvu a překročit hranice svých schopností. Perfekcionismus se už dávno nenosí, sebevědomí je to, co udáva trendy.

Magazín

Jak na krásné řasy? Posilujte peptidy.

Vybíráte-li nové sérum na řasy či jinou pleťovou kosmetiku, doporučujeme vám ve složení hledat slovo „peptid“. Co jsou to peptidy a jaké benefity nám v kosmetice přinášejí? V čem jsou séra s jejich obsahem lepší? Peptidy jsou v podstatě fragmenty bílkovin, tvořené krátkými či dlouhými řetězci aminokyselin. Naše kůže je tvořena bílkovinami (asi znáte keratin nebo kolagen) a…

Umělé řasy? Díky, radši sérum na řasy.

Umělé řasy jsou bez pochyby krásné a mnohým vyhovují zejména kvůli jednoduché péči a úspoře času v běžném denním shonu. Jsou ale umělé řasy opravdu tak dokonalé a jejich nošení bezproblémové? Neexistuje dlouhodobé řešení, které nezatíží řasy? Představte si, že vaše vlastní řasy jsou tak impozantní, že nepotřebují žádné umělé zlepšováky. Zkrátka dokonalá přirozenost a…