Náš svět je barevný stejně tak naše produkty

V nedokonalostech nevidíme překážky. Naopak věříme, že jsou to právě ty rysy, které formují tvoji jedinečnost a nezaměnitelnost. Považujeme je za příležitost se projevit a vystoupit z davu.

Naše filozofie

Přestaň o kráse snít, začni ji s námi žít

Jsme přesvědčení, že každý má v sobě zápal a může být hlasem své generace.

Jsme otevření výzvám a netradičním pohledům

Naše kosmetika není upjatá. Právě naopak, je hravá a vymyká se zaběhlým konvencím.

Ideál krásy je přežitek

My oslavujeme všechny její podoby. Nedržíme se nohama na zemi, místo toho utváříme náš vlastní vesmír, věříme v individualitu a jedinečnost.

Krása je lidská

Definice krásy se historicky měnila. My věříme v pojmy, které jsou nadčasové – sebevědomí, spokojenost a odvahu.

Utvářej svůj
vlastní vesmír

Spokojenost a sebedůvěra jsou jediná cesta ke kráse, díky které dokážeš překonat každou výzvu a překročit hranice svých schopností. Perfekcionismus se už dávno nenosí, sebevědomí je to, co udáva trendy.

Magazín

 HYDRATACE = bez vody není život, ani pěkná pleť

Pojmout téma hydratace, nejde jinak, než komplexně. Je to velké téma, velmi, velmi, velmi důležité. Všichni známe teorii hydratace, ale bohužel velká většina ji nedokáže dodržovat.  Hydratace je klíčová k udržení zdravého a krásného těla, včetně pleti. Hydratace a pleť Může to být překvapivou informací, ale 80% problémů, na které vaše pleť upozorňuje, ať už…

LAYERING /our kind of PF

Ať už jsi ten typ, kdo se během štědrovečerní večeře hodil do gala, upravil vlasy, aplikoval ty nejlepší makeup skills, nebo si jako všichni pohodlní v Rimii all day long v pyžamu, po svátcích tě líčení stejně nemine, nech nás hadat proč. Rozhodli jsme se přinést tipy a triky tzv. LAYERINGU. Jak už název napovídá,…