Ty vitamíny, kdo se v tom má vyznat

Že kůže je náš největší orgán, nás učili už na základce. Co nás ale nenaučili, je jak bychom o ní měli správně pečovat. To je velká škoda, málokteří z nás si uvědomují, že když na tělo denně naneseme vrstvu hydratačního krému, tak kromě hydratace a přispívání pružnosti pokožky, zárověň do těla přijímáme škodliviny, které krémy mohou obsahovat. A nejen krémy, jde i o veškerou kosmetiku, kterou na tělo jakkoliv aplikujeme, dekorativní i pečující. Dívej se pozorně na složení a důkladně si prostuduj co používáš. Dopřej svému tělu jen to dobré.

Zevnitř
Ne nadarmo se přírodní kosmetika stala trendy. Rimia je toho velkým fandou, proto jsme sérum Spacelash vytvořili na bázi přírodních vitamínů a prospěšných peptidů, které kořínkům řas a obočí pomáhají. Pokud bychom ti mohli dát tip, jak své řasy posunout ještě na vyšší level, tak suplementuj vitamíny. Déčko je základ, podporuje růst vlasů a nehtů, je osvědčený i  jako výživa na řasy a růst obočí. Nezapomeň na to, že aby ho tvé tělo vstřebalo a zpracovalo. Vitamínů D je několik druhů, nejčastěji užívaným a  doporučovaným je ve formě vitamínu D3. Pro jeho zpracování v našem těle je důležité ho užívat společně s tukem, na který se vitamín naváže a tělo ho přijme. Dnes je běžně dostupný v tukové emulzi ve formě kapek.

Kolagen, retinol a vitamín C na pleť jsou pojmy, které se nám dnes automaticky asociují s kosmetickými produkty z pečujících řad. Mysli na to, že tyto vitamíny lze přijímat také jako doplněk stravy, dbejte ale na to, abyste znali jejich správné dávkování a spojení několika různých suplementů bylo komplexní.

Vitamíny najdeš i v potravě, ať už jsou tvé stravovací návyky jakékoliv, nabádáme tě se o své tělo zajímat a starat se o něj, a to nejen zvenku, ale i zevnitř. Tvému tělu péče prospěje, budeš se cítit lépe a to se rovná i vypadat lépe. Mysli na to, že vyvážená strava je základ a bylinky umí udělat zázrak.

Jak na to? 

Začít kůrou ze dne na den je značka ideál. A nebo rovnou hned. Pozoruj své tělo, vnímej, jak se v něm cítíš, co se proměňuje a jestli zaznamenáš rozdíl. 

Dej si pozor na kombinaci všeho zaráz, kombinovat různé značky a příliš produktů dohromady může být i kontraproduktivní až škodlivé tvému tělu. 

Doktoři nejsou k zahození

Odborná rada není nikdy na škodu, dnes je snadné od lékaře zjistit, jaké vitamíny a minerály tvému tělu chybí. Možností máme spoustu, proto je důležité přijít si na svůj vlastní způsob čeho kolik a jak. A ještě důležitější je myslet na balanc, nestresovat se z toho, když některý den zapomeneš a vynecháš vitamín, vždyť nám jde přece o rutinu a ta má jasné pravidla – vynechat jednou je povolené, ale dvakrát už to nejde. A mysli na to, že zázraky se nedějí ze dne na den, vyžadují vytrvalost a hlavně trpělivost. 

Magazín

Správná péče očního okolí

Stalo se ti někdy, že se ti nepodařilo se večer odlíčit? Nebo jsi ten typ člověka, kterému se to stává častěji? A třeba i vědomě?  Čím častěji, tím hůř. Oční okolí je nejcitlivější část obličeje, to proto, že okolo očí máme nejtenčí kůži. Je potřeba oči hýčkat královskou péčí.  V případě očních krémů, sér a…

Next Level Lashes pro 2023 

Jsou trendy, které se bez rozporu pravidelně opakují v posledních dekádách – dlouhé řasy, husté řasy, vyživené řasy, husté nebo přirozené obočí. Tahle všechna kouzelná přání pro ty, kteří nebyli od přírody obdarovaní těmito dary, dokáže při pravidelném používání sérum Spacelash vyplnit. Náhoda? Ani ne. Sérum obsahuje extrakt z fazolí mungo, který je velmi účinným…