LAYERING /our kind of PF

Ať už jsi ten typ, kdo se během štědrovečerní večeře hodil do gala, upravil vlasy, aplikoval ty nejlepší makeup skills, nebo si jako všichni pohodlní v Rimii all day long v pyžamu, po svátcích tě líčení stejně nemine, nech nás hadat proč.

  1. Jsi jeden z těch, kdo našel pod stromečkem dekorativní kosmetiku…
  2. Koukání na pohádky už tě nebaví, chystáš se na skleničku s kamarády a celodenní příprava je na místě…
  3. Jsi aktivním uživatelem Spacelash séra, takže chceš vyzkoušet nebo ukázat, co tvé řasy umí, když se hodí do parády… třeba jen tak?
  4. Silvestr je za rohem a ty budeš slavit.

Rozhodli jsme se přinést tipy a triky tzv. LAYERINGU. Jak už název napovídá, jde o kombinaci několika různých produktů, které se vrství přes sebe. Je to ta pravá příležitost k vyzkoušení u všech uvedeným bodů 1 – 4. A k vyšvihnutí parádního make upu.

U líčení se nemusíme řídit pravidlem stejným jako u aplikace séra Spacelash – stačí malá vrstva a kouzlo je vykonáno. Můžeme vrstvit téměř do nekonečna. Záleží, jaké produkty chceme vrstvit, ale tak trochu platí čím víc, tím líp. (Skoro).

Co všechno se dá vrstvit?

MAKEUP: Mícháním různých odstínů make upů k dokonalé pleti. Tohle je obecně známá praktika, takže ji nebudeme dál „rozpiplávat”. Jde o namíchání přesného odstínu make upu jako má tvá pleť. K tomuto malířskému výkonu většinou stačí dva odstíny a hřbet tvé ruky. Odstín make upu vždy zkoušej na krku, v oblasti pod uchem, tam jde krásně vidět, jestli ti sedí.

ŘASENKY: Tématu o vrstvení řasenek, tzv. “Mascara Cocktailing” jsme už věnovali celý článek tady. Tvé krásně dlouhé řasy budou ještě krásnější a vyšvihne je to až do vesmíru o tom přeci Spacelash je.

OČNÍ STÍNY A HIGHLITERY: Pozor! V této kategorii námi naše oblíbené pokus omyl, které vždy všem doporučujeme, přineslo už ty nějaké zkušenosti. 

Základním pravidlem je používání stejných typů a struktur produktů. Práškové s práškovými, krémové s krémovými a tekuté s tekutými = easy, že?

Někdy ty struktury fungují i dohromady, začni ale tekutými a práškové na závěr, jako pudr, pěkně zafixují celý look. 

Proč layering všichni tolik milujeme?

Protože ve chvíli nanášení těch všech krásných barev a jejich odlesků na svůj obličej, který se stává malířským plátnem a my jsme umělci, utíkáme do světa tvoření a kreativity. Je to jako když jsme si hráli jako děti –  zkoušíš, objevuješ a tvoříš.

Layering jako nová forma meditace – zakládáme nový hashtag.

No ale proč hlavně? Odpověď je jednoduchá: pokaždé je dílo UNIKÁT!

Udělej si pěknej den – udělej něco pro svoje tělo. 

A svoje zkušenosti sdílej i s námi. Na e-mail nebo na socky.

Poděl se s námi, co z péče o tělo nebo pleť tě čekalo pod stromečkem. Jaké tipy pro nás máš ty na silvestrovskou párty, nebo třeba na novoroční příchod do práce. 😀

Máš dokonalé nebo nedokonalé několikavrstvé stíny, mascara cocktailing nebo nové dlouhé řasy? Chceme být u toho!

Vrstveného líčení není nikdy dost! Tips and tricks a dlouhých řas už vůbec nikdy!

Team Rimia za rok 2023

Magazín

 HYDRATACE = bez vody není život, ani pěkná pleť

Pojmout téma hydratace, nejde jinak, než komplexně. Je to velké téma, velmi, velmi, velmi důležité. Všichni známe teorii hydratace, ale bohužel velká většina ji nedokáže dodržovat.  Hydratace je klíčová k udržení zdravého a krásného těla, včetně pleti. Hydratace a pleť Může to být překvapivou informací, ale 80% problémů, na které vaše pleť upozorňuje, ať už…

LAYERING /our kind of PF

Ať už jsi ten typ, kdo se během štědrovečerní večeře hodil do gala, upravil vlasy, aplikoval ty nejlepší makeup skills, nebo si jako všichni pohodlní v Rimii all day long v pyžamu, po svátcích tě líčení stejně nemine, nech nás hadat proč. Rozhodli jsme se přinést tipy a triky tzv. LAYERINGU. Jak už název napovídá,…