Jak na krásné řasy? Posilujte peptidy.

Vybíráte-li nové sérum na řasy či jinou pleťovou kosmetiku, doporučujeme vám ve složení hledat slovo „peptid“. Co jsou to peptidy a jaké benefity nám v kosmetice přinášejí? V čem jsou séra s jejich obsahem lepší?

Peptidy jsou v podstatě fragmenty bílkovin, tvořené krátkými či dlouhými řetězci aminokyselin. Naše kůže je tvořena bílkovinami (asi znáte keratin nebo kolagen) a tyto bílkoviny se skládají právě z peptidů. Pokud jich je nedostatek, bílkoviny se nezformují, což vede k povolování pleti, vráskám, ale i problémům s vlasy či řasami.

Peptidy máme v pokožce zastoupeny přirozeně. Starají se o náš zdravý a mladistvý vzhled, ale někdy je potřebujeme trochu povzbudit. S přibývajícím věkem je navíc jejich přirozená produkce stále nižší a je proto dobré doplnit je vhodnými kosmetickými produkty. Pokud tedy aplikujeme peptidy v kosmetických přípravcích na pokožku, dodáváme jí tím potřebnou sílu k tvorbě nezbytných bílkovin elastinu, kolagenu i kreatinu.

Peptidy plní rozmanité funkce, každý je vhodný pro jiné použití. Na trhu je řada kosmetických produktů s jejich obsahem, jednotlivě nebo v různých kombinacích pak plní různé úlohy. Od vyhlazení pleti od vrásek, přes posílení růstu vlasů až po jejich využití právě v sérech na řasy.

Sérum na řasy Spacelash obsahuje peptidy zodpovědné za produkci kreatinu, který je klíčem ke krásným a hustým řasám. Nejdůležitější z těchto peptidů je acetyl tetrapeptid-3. Tento peptid se 4 aminokyselinami stimuluje a podporuje růst řas a zároveň nezpůsobuje alergie či kožní reakce, čímž se stává ideální složkou pro použití v séru.

Dopřejte si sérum na řasy, které chytře využívá látky, které jsou pro nás přirozené a získejte krásné, vyživené a dlouhé řasy.

Magazín

Jak na krásné řasy? Posilujte peptidy.

Vybíráte-li nové sérum na řasy či jinou pleťovou kosmetiku, doporučujeme vám ve složení hledat slovo „peptid“. Co jsou to peptidy a jaké benefity nám v kosmetice přinášejí? V čem jsou séra s jejich obsahem lepší? Peptidy jsou v podstatě fragmenty bílkovin, tvořené krátkými či dlouhými řetězci aminokyselin. Naše kůže je tvořena bílkovinami (asi znáte keratin nebo kolagen) a…

Umělé řasy? Díky, radši sérum na řasy.

Umělé řasy jsou bez pochyby krásné a mnohým vyhovují zejména kvůli jednoduché péči a úspoře času v běžném denním shonu. Jsou ale umělé řasy opravdu tak dokonalé a jejich nošení bezproblémové? Neexistuje dlouhodobé řešení, které nezatíží řasy? Představte si, že vaše vlastní řasy jsou tak impozantní, že nepotřebují žádné umělé zlepšováky. Zkrátka dokonalá přirozenost a…