Spacelash je vlastně i Spacebrow! Jaké obočí je trendy?

Řídké obočí trápí spoustu z nás, každý od přírody Cara Delevingne prostě není. Stejně tak, jako sérum Spacelash působí na řasy, působí i na růst obočí. #mindblowing

Ať už máš málo obočí od přírody, nebo vytrhané, protože to bývalo trendy, nezoufej. 

Kořínky chloupků se dokáží obnovit, někdy jim to trvá déle, zpravidla déle než řasám. V tomto případě tedy nemůžeme zaručit nové krásně husté obočí po 6-8 týdnech, ale po 10 už ano. Když sérum Spacelash použiješ ve své rutině na obočí stejně tak jako na řasy, jedenkrát denně na místa, kde chloupky chybí, věř, že se dostaví rozdíl. Tetování obočí tedy můžeš nechat stranou.

O tom, jaký tvar by podle trendů mělo mít tvé obočí rozhodovat nechceme, záleží nám na tom, aby ses cítil/a hlavně svůj/svá za každé situace, každý den. 

Přinášíme ale několik tipů na možnosti, které tě třeba inspirují.

Odbarvení obočí je nové barvení obočí

Světem internetu (čti TikToku) ze sekce beauty přeletěl nepřehlédnutelný trend odbarveného obočí. Působí až mimozemsky krásně a uvítají ho ti, kteří mají přirozeně tmavé obočí a chtějí ho sladit se svými blonďatými kadeřemi. Nebo ti, kteří chtějí zvýraznit své velké oči. A nebo ti, co už se při pohledu do zrcadla nudí a chtějí trošku experimentovat se svojí vizáží, aneb vždycky se dá obarvit zpátky.

Barvičky

V návaznosti na předchozí odstavec, pro ty, kteří hodnotí blond jako málo barevnou můžou navázat jakoukoliv barevnou paletou své oblíbenosti a své obočí obarvit. Rimia neklade žádné meze. Jaká bude tvoje barva na obočí 2023?

Laminace 

Laminace obočí pro tebe není určitě žádná novinka, jak se říká opakování je matka moudrosti a tak tedy není naškodu si tenhle oblíbený trend úpravy obočí, která vydrží několik týdnů připomenout. Doporučujeme pro dlouhotrvající úpravu vyhledat profesionála.

Skinny brows!

Ano, máme tu zpátky devadesátkový trend – tenké obočí. Stačí lesk na rty s sebou do své saddle bag (kéž by), kalhoty posunout níž na boky a hurá na francouzskou manikúru. #readytobebackin90s

Obočí je více než jen součást tvého obličeje, má obrovský vliv na celkový vzhled, osobnost a dokáže zdůraznit tvoji přirozenou krásu. Trendy obočí se neustále vyvíjejí a nabízejí paletu možností a díky séru na obočí máš možnost ovlivnit růst a vzhled svého obočí přesně podle tvých představ. Nezapomeň taky kombinovat správnou péči o obočí s tím pravým tvarem, aby byl tvůj look kompletní.

Magazín

 HYDRATACE = bez vody není život, ani pěkná pleť

Pojmout téma hydratace, nejde jinak, než komplexně. Je to velké téma, velmi, velmi, velmi důležité. Všichni známe teorii hydratace, ale bohužel velká většina ji nedokáže dodržovat.  Hydratace je klíčová k udržení zdravého a krásného těla, včetně pleti. Hydratace a pleť Může to být překvapivou informací, ale 80% problémů, na které vaše pleť upozorňuje, ať už…

LAYERING /our kind of PF

Ať už jsi ten typ, kdo se během štědrovečerní večeře hodil do gala, upravil vlasy, aplikoval ty nejlepší makeup skills, nebo si jako všichni pohodlní v Rimii all day long v pyžamu, po svátcích tě líčení stejně nemine, nech nás hadat proč. Rozhodli jsme se přinést tipy a triky tzv. LAYERINGU. Jak už název napovídá,…