Spacelash je vlastně i Spacebrow! Jaké obočí je trendy?

Řídké obočí trápí spoustu z nás, každý od přírody Cara Delevingne prostě není. Stejně tak, jako sérum Spacelash působí na řasy, působí i na růst obočí. #mindblowing

Ať už máš málo obočí od přírody, nebo vytrhané, protože to bývalo trendy, nezoufej. 

Kořínky chloupků se dokáží obnovit, někdy jim to trvá déle, zpravidla déle než řasám. V tomto případě tedy nemůžeme zaručit nové krásně husté obočí po 6-8 týdnech, ale po 10 už ano. Když sérum Spacelash použiješ ve své rutině na obočí stejně tak jako na řasy, jedenkrát denně na místa, kde chloupky chybí, věř, že se dostaví rozdíl. Tetování obočí tedy můžeš nechat stranou.

O tom, jaký tvar by podle trendů mělo mít tvé obočí rozhodovat nechceme, záleží nám na tom, aby ses cítil/a hlavně svůj/svá za každé situace, každý den. 

Přinášíme ale několik tipů na možnosti, které tě třeba inspirují.

Odbarvení obočí je nové barvení obočí

Světem internetu (čti TikToku) ze sekce beauty přeletěl nepřehlédnutelný trend odbarveného obočí. Působí až mimozemsky krásně a uvítají ho ti, kteří mají přirozeně tmavé obočí a chtějí ho sladit se svými blonďatými kadeřemi. Nebo ti, kteří chtějí zvýraznit své velké oči. A nebo ti, co už se při pohledu do zrcadla nudí a chtějí trošku experimentovat se svojí vizáží, aneb vždycky se dá obarvit zpátky.

Barvičky

V návaznosti na předchozí odstavec, pro ty, kteří hodnotí blond jako málo barevnou můžou navázat jakoukoliv barevnou paletou své oblíbenosti a své obočí obarvit. Rimia neklade žádné meze. Jaká bude tvoje barva na obočí 2023?

Laminace 

Laminace obočí pro tebe není určitě žádná novinka, jak se říká opakování je matka moudrosti a tak tedy není naškodu si tenhle oblíbený trend úpravy obočí, která vydrží několik týdnů připomenout. Doporučujeme pro dlouhotrvající úpravu vyhledat profesionála.

Skinny brows!

Ano, máme tu zpátky devadesátkový trend – tenké obočí. Stačí lesk na rty s sebou do své saddle bag (kéž by), kalhoty posunout níž na boky a hurá na francouzskou manikúru. #readytobebackin90s

Obočí je více než jen součást tvého obličeje, má obrovský vliv na celkový vzhled, osobnost a dokáže zdůraznit tvoji přirozenou krásu. Trendy obočí se neustále vyvíjejí a nabízejí paletu možností a díky séru na obočí máš možnost ovlivnit růst a vzhled svého obočí přesně podle tvých představ. Nezapomeň taky kombinovat správnou péči o obočí s tím pravým tvarem, aby byl tvůj look kompletní.

Magazín

Správná péče očního okolí

Stalo se ti někdy, že se ti nepodařilo se večer odlíčit? Nebo jsi ten typ člověka, kterému se to stává častěji? A třeba i vědomě?  Čím častěji, tím hůř. Oční okolí je nejcitlivější část obličeje, to proto, že okolo očí máme nejtenčí kůži. Je potřeba oči hýčkat královskou péčí.  V případě očních krémů, sér a…

Next Level Lashes pro 2023 

Jsou trendy, které se bez rozporu pravidelně opakují v posledních dekádách – dlouhé řasy, husté řasy, vyživené řasy, husté nebo přirozené obočí. Tahle všechna kouzelná přání pro ty, kteří nebyli od přírody obdarovaní těmito dary, dokáže při pravidelném používání sérum Spacelash vyplnit. Náhoda? Ani ne. Sérum obsahuje extrakt z fazolí mungo, který je velmi účinným…