Péče o řasy

Stejně, jako se každý den staráme o naše vlasy nebo pleť, je neméně důležité, aby jsme věnovali pozornost i našim řasám. Bez odpovídající péče nejsme schopni docílit kýžených výsledků ani při pravidelných návštěvách beauty salonů nebo při používání kvalitní kosmetiky. V následujících krocích si popíšeme základní způsoby, kterými zajistíme, že naše řasy budou krásnější než kdy dřív.

Bez odlíčení to nejde
Jednou z nejzásadnějších chyb v péči o řasy je jít spát bez odlíčení. Odlíčení je základem eliminace budoucích problémů s pletí i řasami. Řasy bychom měli odličovat co nejšetrněji, aby nedošlo k jejich vytrhání. Ideálním pomocníkem v této každodenní péči je speciální šampón, který je díky svému složení dostatečně šetrný a předchází tak vysušování i poškozování našich řas. Tento způsob ošetření je důležitý. Především, pokud chodíte na prodlužování řas pravidelně.

Kondicionér – věrný přítel vlasů i našich řas
Poté co řasy umyjeme šamponem, je dobré je ošetřit kondicionérem. Ten přes noc dodá řasám potřebnou výživu i vitamíny. Ještě vhodnější kosmetikou po mytí řas je řasové sérum, které je speciálně navrženo tak, aby naše řasy vyživovalo a zároveň je prodlužovalo.

Nepodceňujte vitamíny
Pokud již používáme řasová séra, můžeme krásné řasy podpořit i jinými způsoby. Jedním z nich jsou vhodné vitamínové doplňky, které obsahují biotin a kolagen. Tyto doplňky můžeme užívat každý den a jsou dostupné jako tablety i jako sirupy rozpustné ve vodě a pomohou nám doplnit vše, co naše tělo potřebuje.

Kartáček na řasy – neocenitelný pomocník
Stejně jako naše vlasy, můžeme česat i naše řasy. Zbavíme je tak nečistot, které na řasách zůstaly z líčení. Pravidelné česání řas rovněž zabraňuje nechtěnému slepování při nanášení řasenky.

Nezanedbávejme prodloužené řasy
Nenechme se zmást, i o prodloužené řasy je potřeba pečovat! Díky správné péči můžeme prodloužit jejich životnost a ušetřit tak nemalé peníze za pravidelné návštěvy beauty salonů. O to, jak o prodloužené řasy co nejlépe pečovat, bychom jsme se měli poradit s naší kosmetičkou, která ví nejlépe, jak se o plody své práce starat.

Magazín

Správná péče očního okolí

Stalo se ti někdy, že se ti nepodařilo se večer odlíčit? Nebo jsi ten typ člověka, kterému se to stává častěji? A třeba i vědomě?  Čím častěji, tím hůř. Oční okolí je nejcitlivější část obličeje, to proto, že okolo očí máme nejtenčí kůži. Je potřeba oči hýčkat královskou péčí.  V případě očních krémů, sér a…

Next Level Lashes pro 2023 

Jsou trendy, které se bez rozporu pravidelně opakují v posledních dekádách – dlouhé řasy, husté řasy, vyživené řasy, husté nebo přirozené obočí. Tahle všechna kouzelná přání pro ty, kteří nebyli od přírody obdarovaní těmito dary, dokáže při pravidelném používání sérum Spacelash vyplnit. Náhoda? Ani ne. Sérum obsahuje extrakt z fazolí mungo, který je velmi účinným…