Péče o řasy

Stejně, jako se každý den staráme o naše vlasy nebo pleť, je neméně důležité, aby jsme věnovali pozornost i našim řasám. Bez odpovídající péče nejsme schopni docílit kýžených výsledků ani při pravidelných návštěvách beauty salonů nebo při používání kvalitní kosmetiky. V následujících krocích si popíšeme základní způsoby, kterými zajistíme, že naše řasy budou krásnější než kdy dřív.

Bez odlíčení to nejde
Jednou z nejzásadnějších chyb v péči o řasy je jít spát bez odlíčení. Odlíčení je základem eliminace budoucích problémů s pletí i řasami. Řasy bychom měli odličovat co nejšetrněji, aby nedošlo k jejich vytrhání. Ideálním pomocníkem v této každodenní péči je speciální šampón, který je díky svému složení dostatečně šetrný a předchází tak vysušování i poškozování našich řas. Tento způsob ošetření je důležitý. Především, pokud chodíte na prodlužování řas pravidelně.

Kondicionér – věrný přítel vlasů i našich řas
Poté co řasy umyjeme šamponem, je dobré je ošetřit kondicionérem. Ten přes noc dodá řasám potřebnou výživu i vitamíny. Ještě vhodnější kosmetikou po mytí řas je řasové sérum, které je speciálně navrženo tak, aby naše řasy vyživovalo a zároveň je prodlužovalo.

Nepodceňujte vitamíny
Pokud již používáme řasová séra, můžeme krásné řasy podpořit i jinými způsoby. Jedním z nich jsou vhodné vitamínové doplňky, které obsahují biotin a kolagen. Tyto doplňky můžeme užívat každý den a jsou dostupné jako tablety i jako sirupy rozpustné ve vodě a pomohou nám doplnit vše, co naše tělo potřebuje.

Kartáček na řasy – neocenitelný pomocník
Stejně jako naše vlasy, můžeme česat i naše řasy. Zbavíme je tak nečistot, které na řasách zůstaly z líčení. Pravidelné česání řas rovněž zabraňuje nechtěnému slepování při nanášení řasenky.

Nezanedbávejme prodloužené řasy
Nenechme se zmást, i o prodloužené řasy je potřeba pečovat! Díky správné péči můžeme prodloužit jejich životnost a ušetřit tak nemalé peníze za pravidelné návštěvy beauty salonů. O to, jak o prodloužené řasy co nejlépe pečovat, bychom jsme se měli poradit s naší kosmetičkou, která ví nejlépe, jak se o plody své práce starat.

Magazín

Jak na krásné řasy? Posilujte peptidy.

Vybíráte-li nové sérum na řasy či jinou pleťovou kosmetiku, doporučujeme vám ve složení hledat slovo „peptid“. Co jsou to peptidy a jaké benefity nám v kosmetice přinášejí? V čem jsou séra s jejich obsahem lepší? Peptidy jsou v podstatě fragmenty bílkovin, tvořené krátkými či dlouhými řetězci aminokyselin. Naše kůže je tvořena bílkovinami (asi znáte keratin nebo kolagen) a…

Umělé řasy? Díky, radši sérum na řasy.

Umělé řasy jsou bez pochyby krásné a mnohým vyhovují zejména kvůli jednoduché péči a úspoře času v běžném denním shonu. Jsou ale umělé řasy opravdu tak dokonalé a jejich nošení bezproblémové? Neexistuje dlouhodobé řešení, které nezatíží řasy? Představte si, že vaše vlastní řasy jsou tak impozantní, že nepotřebují žádné umělé zlepšováky. Zkrátka dokonalá přirozenost a…