Next Level Lashes pro 2023 

Jsou trendy, které se bez rozporu pravidelně opakují v posledních dekádách – dlouhé řasy, husté řasy, vyživené řasy, husté nebo přirozené obočí. Tahle všechna kouzelná přání pro ty, kteří nebyli od přírody obdarovaní těmito dary, dokáže při pravidelném používání sérum Spacelash vyplnit. Náhoda? Ani ne. Sérum obsahuje extrakt z fazolí mungo, který je velmi účinným antioxidantem. Obsahuje bílkoviny, tuky, sacharidy, vitamín B1, B2 nebo kyselinu listovou. Má zklidňující a hydratační vlastnosti. Obsahuje i výtažek z červeného jetele, ten dodává séru důležité polyfenolické látky s mnohostrannými regeneračními a antioxidačními účinky. Mimo jiné má i protizánětlivé vlastnosti. 

Používáním séra dopřeješ svým chloupkům potřebnou výživu pro růst. 

Dostáváme se k jádru věci, a to, že trend letošního léta 2023 je ve znamení mrkání velmi extravagantními, na první pohled jasně viditelnými i barevnými řasami. Internetem trend proletěl pod názvem next level eyelashes. 

Né náhodou jsou to dlouhé řasy. Jsou  totiž sexy i když nejsou trendy a jsou zároveň i takovou sázkou na jistotu když jde o trend. A to věděli už ve Starověkém Egyptě, kdy se datují nejstarší dochované důkazy o používání zkrášlovacích prostředků na řasy. Od prodloužení řas a prohloubení pohledu očí za pomoci barvy v podobě kohlu a kartáčku ze slonoviny, jsme daleko. Ale vlastně ne zase až tak – princip a cíl líčení očí je stejný – zvýraznění očí a zkrášlení svůdného pohledu. To bude nejspíš ten důvod, proč je péče o řasy v naší dnešní společnosti  tak hluboce zakořeněna. 

A kdo ví, třeba tehdy byla v kurzu i výživa na řasy, takové staroegyptské Spacelash sérum. 

Podle jakých trendů mají vypadat moje řasy?

Přece podle těch, které se ti líbí, baví tě a chceš je vyzkoušet.

Pokud máš své number one next level lashes na víkendovou párty, neboj se je ukázat světu. A už jsi vyzkoušel/a natáčky nebo kulmu na řasy? (Ano, to opravdu existuje). Pokud ne, tak teď je ten správný čas.

Co chceme ale zdůraznit je, že trend je až příliš často proměnlivý a dokud nepřijde do kurzu zastřihování řas, dlouhými řasy nikdy nic nepokazíš, naopak! Ukaž své přirozené next-level lashes a zamrkej do vesmíru trendů.

Magazín

Správná péče očního okolí

Stalo se ti někdy, že se ti nepodařilo se večer odlíčit? Nebo jsi ten typ člověka, kterému se to stává častěji? A třeba i vědomě?  Čím častěji, tím hůř. Oční okolí je nejcitlivější část obličeje, to proto, že okolo očí máme nejtenčí kůži. Je potřeba oči hýčkat královskou péčí.  V případě očních krémů, sér a…

Next Level Lashes pro 2023 

Jsou trendy, které se bez rozporu pravidelně opakují v posledních dekádách – dlouhé řasy, husté řasy, vyživené řasy, husté nebo přirozené obočí. Tahle všechna kouzelná přání pro ty, kteří nebyli od přírody obdarovaní těmito dary, dokáže při pravidelném používání sérum Spacelash vyplnit. Náhoda? Ani ne. Sérum obsahuje extrakt z fazolí mungo, který je velmi účinným…