Možnost prodlužování řas

Ne všichni z nás jsou spokojeni s délkou a hustotou svých řas. Způsobů, jak je prodloužit a dodat jim kýžený objem, je celá řada. Jak se ale v nabídkách beauty salonů neztratit? My vám dnes představíme různé cestičky, jak vaše řasy změnit k nepoznání.

První z nich je metoda řasy na řasu. Při této aplikaci se lepí umělé řasy v poměru 1:1 na vaše přírodní řasy. Tento způsob zvětšení objemu vydrží zhruba měsíc od návštěvy salonu. Umělé řasy postupně vypadávají současně s vašimi přírodními. Pokud si najdete šikovnou kosmetičku, zabere jí tato procedura zhruba dvě hodiny.

Druhým způsobem je metoda trsů, ta má oproti řase na řasu poněkud kratší trvanlivost. To je způsobeno aplikací, kdy se lepí trs 2–5 umělých řas a po jejich vypadnutí je nutné je znova doplnit. Trs řas je znatelně těžší, než pokud bychom aplikovali řasy jednotlivě, čímž naše řasy zatěžuje mnohem znatelněji. Celý proces lepení nám pak v kvalitním salonu zabere něco okolo 45 minut.

Další procedurou, která nám pomůže s efektem plných a dlouhých řas, je vícerozměrné prodloužení, které spočívá v lepení většího množství umělých řas na jednu vaši přírodní řasu. K tomuto účelu se nejčastěji používají norková vlákna, které jsou charakteristické svou lehkostí. Vícerozměrné prodloužení vydrží na našich očích okolo měsíce a aplikace trvá cca 90 minut.

Poslední metodou, kterou si představíme, je Hollywood efekt. Při tomto způsobu prodlužování řas můžeme aplikovat neskutečných 300–800 řas na každé oko. Na naši přírodní řasu se lepí 2–8 ultra tenkých umělých řas. Efekt hustých a dokonale dlouhých řas je u této procedury nezaměnitelný a naprosto oslňující. Samotné prodloužení pak z šikovných rukou kosmetičky trvá minimálně 100 minut.

Samozřejmě způsobů, jak naše řasy udělat ještě krásnějšími, je nespočetně víc. Stále totiž s novými trendy přicházejí i nové způsoby aplikace. Do popředí se tak dostávají barevné řasy nebo takzvané disco lashes, které září pod UV světlem. Ke všem metodám, která jsme zmínili, můžeme i doplnit a prodloužit i spodní řasy. Dále si můžeme pomoci i s eyeliner lashes, tato metoda kombinuje prodloužení řas s oční linkou.

Magazín

Jak na krásné řasy? Posilujte peptidy.

Vybíráte-li nové sérum na řasy či jinou pleťovou kosmetiku, doporučujeme vám ve složení hledat slovo „peptid“. Co jsou to peptidy a jaké benefity nám v kosmetice přinášejí? V čem jsou séra s jejich obsahem lepší? Peptidy jsou v podstatě fragmenty bílkovin, tvořené krátkými či dlouhými řetězci aminokyselin. Naše kůže je tvořena bílkovinami (asi znáte keratin nebo kolagen) a…

Umělé řasy? Díky, radši sérum na řasy.

Umělé řasy jsou bez pochyby krásné a mnohým vyhovují zejména kvůli jednoduché péči a úspoře času v běžném denním shonu. Jsou ale umělé řasy opravdu tak dokonalé a jejich nošení bezproblémové? Neexistuje dlouhodobé řešení, které nezatíží řasy? Představte si, že vaše vlastní řasy jsou tak impozantní, že nepotřebují žádné umělé zlepšováky. Zkrátka dokonalá přirozenost a…