Možnost prodlužování řas

Ne všichni z nás jsou spokojeni s délkou a hustotou svých řas. Způsobů, jak je prodloužit a dodat jim kýžený objem, je celá řada. Jak se ale v nabídkách beauty salonů neztratit? My vám dnes představíme různé cestičky, jak vaše řasy změnit k nepoznání.

První z nich je metoda řasy na řasu. Při této aplikaci se lepí umělé řasy v poměru 1:1 na vaše přírodní řasy. Tento způsob zvětšení objemu vydrží zhruba měsíc od návštěvy salonu. Umělé řasy postupně vypadávají současně s vašimi přírodními. Pokud si najdete šikovnou kosmetičku, zabere jí tato procedura zhruba dvě hodiny.

Druhým způsobem je metoda trsů, ta má oproti řase na řasu poněkud kratší trvanlivost. To je způsobeno aplikací, kdy se lepí trs 2–5 umělých řas a po jejich vypadnutí je nutné je znova doplnit. Trs řas je znatelně těžší, než pokud bychom aplikovali řasy jednotlivě, čímž naše řasy zatěžuje mnohem znatelněji. Celý proces lepení nám pak v kvalitním salonu zabere něco okolo 45 minut.

Další procedurou, která nám pomůže s efektem plných a dlouhých řas, je vícerozměrné prodloužení, které spočívá v lepení většího množství umělých řas na jednu vaši přírodní řasu. K tomuto účelu se nejčastěji používají norková vlákna, které jsou charakteristické svou lehkostí. Vícerozměrné prodloužení vydrží na našich očích okolo měsíce a aplikace trvá cca 90 minut.

Poslední metodou, kterou si představíme, je Hollywood efekt. Při tomto způsobu prodlužování řas můžeme aplikovat neskutečných 300–800 řas na každé oko. Na naši přírodní řasu se lepí 2–8 ultra tenkých umělých řas. Efekt hustých a dokonale dlouhých řas je u této procedury nezaměnitelný a naprosto oslňující. Samotné prodloužení pak z šikovných rukou kosmetičky trvá minimálně 100 minut.

Samozřejmě způsobů, jak naše řasy udělat ještě krásnějšími, je nespočetně víc. Stále totiž s novými trendy přicházejí i nové způsoby aplikace. Do popředí se tak dostávají barevné řasy nebo takzvané disco lashes, které září pod UV světlem. Ke všem metodám, která jsme zmínili, můžeme i doplnit a prodloužit i spodní řasy. Dále si můžeme pomoci i s eyeliner lashes, tato metoda kombinuje prodloužení řas s oční linkou.

Magazín

Správná péče očního okolí

Stalo se ti někdy, že se ti nepodařilo se večer odlíčit? Nebo jsi ten typ člověka, kterému se to stává častěji? A třeba i vědomě?  Čím častěji, tím hůř. Oční okolí je nejcitlivější část obličeje, to proto, že okolo očí máme nejtenčí kůži. Je potřeba oči hýčkat královskou péčí.  V případě očních krémů, sér a…

Next Level Lashes pro 2023 

Jsou trendy, které se bez rozporu pravidelně opakují v posledních dekádách – dlouhé řasy, husté řasy, vyživené řasy, husté nebo přirozené obočí. Tahle všechna kouzelná přání pro ty, kteří nebyli od přírody obdarovaní těmito dary, dokáže při pravidelném používání sérum Spacelash vyplnit. Náhoda? Ani ne. Sérum obsahuje extrakt z fazolí mungo, který je velmi účinným…