Každý tvar očí je ten správný!

Každé tělo je do sebemenších detailů jiné, každý jsme originál. Někomu rostou vlasy rychleji, někomu pomaleji. Někdo má rovné vlasy, blond, kudrnaté, suché nebo lámající se. Velmi podobně je to s řasami. Hustotu a jejich délku můžeš ovlivnit pravidelným používáním séra pro růst řas. Co ale neovlivníš, je směr jejich růstu — ten je primárně určený tvarem tvého oka a zatočením, neboli zakřivením řas.

Nejčastěji mluvíme o typech očí v souvislosti s jejich líčením, daly by se rozdělit na 5 základních — mandlové, kulaté, oči, kdy vnější koutek směřuje nahoru nebo naopak dolů a nakonec oči s přepadlými víčky.

Že stíny nejsou pro každého? Není pravda!

Nejčastější trable s líčením mají ti, jejichž oči mají přepadlá víčka. To znamená, že prostor víčka, kam nanáší stín, není viditelný a nebo je viditelný jen velmi málo. Máme pro takové jedince velmi pozitivní zprávu, která zní, že i taková Jennifer Lawrence je má a i přesto umí vypadat hot. Schválně googli a hned pochopíš, že nic není ztraceno, a že pro oči s přepadlým víčkem existují triky How to nanést stíny, a to i klidně kouřovky.

Důležité je vědět, jaký z trilionu tutoriálů si vybrat

Pokud znáte tvar svých očí a víte, jak je správně nalíčit, příprava v koupelně vám zabere mnohoznačně kratší čas a netrápíte se ráno před zrcadlem metodou pokus omyl.

Takže pravidlo číslo jedna zní: Znát tvar svých očí je základ, pak už stačí jen najít ten správný tutorial pro know how a inspiraci.

Hra barev je vždycky důležitá

Volba barev stínů podle barvy očí, nálady a nebo třeba volba růžové, protože je zrovna středa (pro dvorní fanoušky Protivných sprostých holek), je prostě důležitá. Zmíněná růžová nebude mít takový efekt jako tmavě vínová nebo černá.

Vždyť to přece neděláme pro krásu, děláme to pro zábavu, right?

Rozhodně si netroufáme říct, že existují jasně daná pravidla, která říkají co vám bude a nebude slušet. Nejenže se každému líbí něco jiného, ale i trendy se mění rychlostí blesku. Takže nikdy neříkej nikdy. Třeba to, co se vámi zítra před zrcadlem nebude zamlouvat, může být příští rok váš oblíbený daily look, jako jsou třeba barevné oční linky nebo umělé řasy – řasa na řasu.

Takže pokud jsme vás nepřesvědčili a tuhle makeupovou vědu vzdáváte nezoufejte, jsou tu přece pořád třpytky, a ty sluší každýmu. Stejně jako dlouhé řasy. A o tom to je.

Na příští pyžamovou párty vem paletky a štětce s sebou a o zábavu bude postaráno. Zkoušet, zkoušet a experimentovat. A taky myslet na to, že míň někdy může znamenat víc.

Magazín

 HYDRATACE = bez vody není život, ani pěkná pleť

Pojmout téma hydratace, nejde jinak, než komplexně. Je to velké téma, velmi, velmi, velmi důležité. Všichni známe teorii hydratace, ale bohužel velká většina ji nedokáže dodržovat.  Hydratace je klíčová k udržení zdravého a krásného těla, včetně pleti. Hydratace a pleť Může to být překvapivou informací, ale 80% problémů, na které vaše pleť upozorňuje, ať už…

LAYERING /our kind of PF

Ať už jsi ten typ, kdo se během štědrovečerní večeře hodil do gala, upravil vlasy, aplikoval ty nejlepší makeup skills, nebo si jako všichni pohodlní v Rimii all day long v pyžamu, po svátcích tě líčení stejně nemine, nech nás hadat proč. Rozhodli jsme se přinést tipy a triky tzv. LAYERINGU. Jak už název napovídá,…