Jak funguje sérum na řasy a proč je dobré je používat?

Lidské řasy jsou napříč kulturami a staletími vnímány jako symbol krásy. To proto, že zvýrazňují oči, onu metaforickou bránu do duše. Jsou ale i užitečnou součástí našeho těla, která oči chrání před nečistotami a poškozením. I proto je důležité o ně pečovat.

Metod zkrášlování řas je jistě mnoho, ale ne každé řešení přináší i zdravou a udržitelnou variantu, která podporuje přirozený růst řas. Pokud hledáte prostředek, který řasy přirozeně vyživí a prodlouží, sáhněte po séru na řasy. Nejenže vám pomůže k okouzlujícímu orámování očí díky prodloužení a zhuštění řas, ale dodá jim také zdravý a přirozený vzhled.

Sérum na řasy je důležitým produktem doplňujícím kosmetickou péči o obličej. Tak jako se staráme o svoji pleť a vlasy, bychom se měli starat o své řasy. Základní princip řasového séra je posílení růstu vašich vlastních řas. Některá mají za úkol řasy vyživovat, jiná podporují růst přísadami, které jej stimulují. Důležitou složkou jsou obvykle také přísady, které řasy nejen vyživují, ale i opravují a podporují jejich přirozenou obnovu. Kromě složení se jednotlivá séra liší také způsobem aplikace. Některé druhy se aplikují v místech, kde běžně používáme oční linku, jinými své řasy vykartáčujete podobně jako řasenkou. Sérum na řasy Spacelash má tenký kartáček a aplikuje se tak přesně ke kořínkům řas.

Abyste dosáhli zlepšení stačí sérum na řasy aplikovat jednou denně. Viditelného zlepšení dosáhnete už po 4 týdnech užívání. Většina sér navíc funguje podobně jako kondicionér, který řasy uhlazuje, zjemňuje a brání jejich nadměrnému lámání.

Sérum tedy zdaleka není určeno pouze nadšencům pro kosmetiku a líčení, ale je dobré ho používat i v případě, že jste se svými přírodními řasami a jejich délkou spokojení Používáním séra zabráníte zbytečnému lámání řas, předejdete jejich padání a podpoříte růst. Pokud zařadíte sérum na řasy Spacelash do vaší denní rutiny v péči o pleť, získáte krásné, dlouhé, a hlavně zdravé řasy.

Magazín

Správná péče očního okolí

Stalo se ti někdy, že se ti nepodařilo se večer odlíčit? Nebo jsi ten typ člověka, kterému se to stává častěji? A třeba i vědomě?  Čím častěji, tím hůř. Oční okolí je nejcitlivější část obličeje, to proto, že okolo očí máme nejtenčí kůži. Je potřeba oči hýčkat královskou péčí.  V případě očních krémů, sér a…

Next Level Lashes pro 2023 

Jsou trendy, které se bez rozporu pravidelně opakují v posledních dekádách – dlouhé řasy, husté řasy, vyživené řasy, husté nebo přirozené obočí. Tahle všechna kouzelná přání pro ty, kteří nebyli od přírody obdarovaní těmito dary, dokáže při pravidelném používání sérum Spacelash vyplnit. Náhoda? Ani ne. Sérum obsahuje extrakt z fazolí mungo, který je velmi účinným…