Jak funguje sérum na řasy a proč je dobré je používat?

Lidské řasy jsou napříč kulturami a staletími vnímány jako symbol krásy. To proto, že zvýrazňují oči, onu metaforickou bránu do duše. Jsou ale i užitečnou součástí našeho těla, která oči chrání před nečistotami a poškozením. I proto je důležité o ně pečovat.

Metod zkrášlování řas je jistě mnoho, ale ne každé řešení přináší i zdravou a udržitelnou variantu, která podporuje přirozený růst řas. Pokud hledáte prostředek, který řasy přirozeně vyživí a prodlouží, sáhněte po séru na řasy. Nejenže vám pomůže k okouzlujícímu orámování očí díky prodloužení a zhuštění řas, ale dodá jim také zdravý a přirozený vzhled.

Sérum na řasy je důležitým produktem doplňujícím kosmetickou péči o obličej. Tak jako se staráme o svoji pleť a vlasy, bychom se měli starat o své řasy. Základní princip řasového séra je posílení růstu vašich vlastních řas. Některá mají za úkol řasy vyživovat, jiná podporují růst přísadami, které jej stimulují. Důležitou složkou jsou obvykle také přísady, které řasy nejen vyživují, ale i opravují a podporují jejich přirozenou obnovu. Kromě složení se jednotlivá séra liší také způsobem aplikace. Některé druhy se aplikují v místech, kde běžně používáme oční linku, jinými své řasy vykartáčujete podobně jako řasenkou. Sérum na řasy Spacelash má tenký kartáček a aplikuje se tak přesně ke kořínkům řas.

Abyste dosáhli zlepšení stačí sérum na řasy aplikovat jednou denně. Viditelného zlepšení dosáhnete už po 4 týdnech užívání. Většina sér navíc funguje podobně jako kondicionér, který řasy uhlazuje, zjemňuje a brání jejich nadměrnému lámání.

Sérum tedy zdaleka není určeno pouze nadšencům pro kosmetiku a líčení, ale je dobré ho používat i v případě, že jste se svými přírodními řasami a jejich délkou spokojení Používáním séra zabráníte zbytečnému lámání řas, předejdete jejich padání a podpoříte růst. Pokud zařadíte sérum na řasy Spacelash do vaší denní rutiny v péči o pleť, získáte krásné, dlouhé, a hlavně zdravé řasy.

Magazín

 HYDRATACE = bez vody není život, ani pěkná pleť

Pojmout téma hydratace, nejde jinak, než komplexně. Je to velké téma, velmi, velmi, velmi důležité. Všichni známe teorii hydratace, ale bohužel velká většina ji nedokáže dodržovat.  Hydratace je klíčová k udržení zdravého a krásného těla, včetně pleti. Hydratace a pleť Může to být překvapivou informací, ale 80% problémů, na které vaše pleť upozorňuje, ať už…

LAYERING /our kind of PF

Ať už jsi ten typ, kdo se během štědrovečerní večeře hodil do gala, upravil vlasy, aplikoval ty nejlepší makeup skills, nebo si jako všichni pohodlní v Rimii all day long v pyžamu, po svátcích tě líčení stejně nemine, nech nás hadat proč. Rozhodli jsme se přinést tipy a triky tzv. LAYERINGU. Jak už název napovídá,…