Jak funguje sérum na řasy a proč je dobré je používat?

Lidské řasy jsou napříč kulturami a staletími vnímány jako symbol krásy. To proto, že zvýrazňují oči, onu metaforickou bránu do duše. Jsou ale i užitečnou součástí našeho těla, která oči chrání před nečistotami a poškozením. I proto je důležité o ně pečovat.

Metod zkrášlování řas je jistě mnoho, ale ne každé řešení přináší i zdravou a udržitelnou variantu, která podporuje přirozený růst řas. Pokud hledáte prostředek, který řasy přirozeně vyživí a prodlouží, sáhněte po séru na řasy. Nejenže vám pomůže k okouzlujícímu orámování očí díky prodloužení a zhuštění řas, ale dodá jim také zdravý a přirozený vzhled.

Sérum na řasy je důležitým produktem doplňujícím kosmetickou péči o obličej. Tak jako se staráme o svoji pleť a vlasy, bychom se měli starat o své řasy. Základní princip řasového séra je posílení růstu vašich vlastních řas. Některá mají za úkol řasy vyživovat, jiná podporují růst přísadami, které jej stimulují. Důležitou složkou jsou obvykle také přísady, které řasy nejen vyživují, ale i opravují a podporují jejich přirozenou obnovu. Kromě složení se jednotlivá séra liší také způsobem aplikace. Některé druhy se aplikují v místech, kde běžně používáme oční linku, jinými své řasy vykartáčujete podobně jako řasenkou. Sérum na řasy Spacelash má tenký kartáček a aplikuje se tak přesně ke kořínkům řas.

Abyste dosáhli zlepšení stačí sérum na řasy aplikovat jednou denně. Viditelného zlepšení dosáhnete už po 4 týdnech užívání. Většina sér navíc funguje podobně jako kondicionér, který řasy uhlazuje, zjemňuje a brání jejich nadměrnému lámání.

Sérum tedy zdaleka není určeno pouze nadšencům pro kosmetiku a líčení, ale je dobré ho používat i v případě, že jste se svými přírodními řasami a jejich délkou spokojení Používáním séra zabráníte zbytečnému lámání řas, předejdete jejich padání a podpoříte růst. Pokud zařadíte sérum na řasy Spacelash do vaší denní rutiny v péči o pleť, získáte krásné, dlouhé, a hlavně zdravé řasy.

Magazín

Jak na krásné řasy? Posilujte peptidy.

Vybíráte-li nové sérum na řasy či jinou pleťovou kosmetiku, doporučujeme vám ve složení hledat slovo „peptid“. Co jsou to peptidy a jaké benefity nám v kosmetice přinášejí? V čem jsou séra s jejich obsahem lepší? Peptidy jsou v podstatě fragmenty bílkovin, tvořené krátkými či dlouhými řetězci aminokyselin. Naše kůže je tvořena bílkovinami (asi znáte keratin nebo kolagen) a…

Umělé řasy? Díky, radši sérum na řasy.

Umělé řasy jsou bez pochyby krásné a mnohým vyhovují zejména kvůli jednoduché péči a úspoře času v běžném denním shonu. Jsou ale umělé řasy opravdu tak dokonalé a jejich nošení bezproblémové? Neexistuje dlouhodobé řešení, které nezatíží řasy? Představte si, že vaše vlastní řasy jsou tak impozantní, že nepotřebují žádné umělé zlepšováky. Zkrátka dokonalá přirozenost a…