Dva měsíce ke štěstí? Možná taky, ale hlavně k dlouhým řasám!

Martin se stal jedním z našich prvních testerů řasového séra Spacelash. To, že výsledek používání byl úspěšný, si můžeš ověřit na fotkách před a po. O tom, jaké to pro něj bylo overall, nám pověděl u kafe.
Martin už před používáním řas byl jedním z těch, co mají dlouhé řasy, o to víc nás zajímal konečný výsledek.

“Rutina byla to nejmenší, použití séra jsem zařadil ke své ranní dávce vitamínů, easy.”

“O možnostech prodloužení řas jsem nikdy nic nevěděl, ale ani jsem se o to nijak zvlášť nezajímal, když jsem už od dětství věděl, podle slov babiček, že mám dlouhé řasy.

Obecně o kosmetické péči jsem věděl jen, jak správně čistit pleť, že existují krémy na vrásky nebo maska na obličej, ale tohle je pro mě naprosto nová pick up line, hahah.”

“První kdo si všiml mých nových, hlavně hustých řas, byla máma!“

“Máma byla tak nadšená, když viděla moje řasy, tak se po několika letech rozhodla udělat beauty reformu a změnila péči o své řasy. Z barvení a laminace na bezstarostné použití séra na řasy, které si hned objednala. Zatím je nadšená.”

O její zkušnosti si můžeme povědět příště, ale nápad na dárek pro mámu k narozeninám má Martin světový!

“Beauty tips jako nové téma k pivu v mé bublině není asi zrovna v kurzu, ale jsem si jistej, že se situace změní hned, jakmile mrknu na slečnu a obratem dostanu číslo. Efekt, který moje řasy způsobí bude neodolatelný, vím to.”

Výsledný efekt působení séra na řasy u Martina byl primárně v hustotě a pružnosti. Martin dává Rimii 10/10.

Magazín

Správná péče očního okolí

Stalo se ti někdy, že se ti nepodařilo se večer odlíčit? Nebo jsi ten typ člověka, kterému se to stává častěji? A třeba i vědomě?  Čím častěji, tím hůř. Oční okolí je nejcitlivější část obličeje, to proto, že okolo očí máme nejtenčí kůži. Je potřeba oči hýčkat královskou péčí.  V případě očních krémů, sér a…

Next Level Lashes pro 2023 

Jsou trendy, které se bez rozporu pravidelně opakují v posledních dekádách – dlouhé řasy, husté řasy, vyživené řasy, husté nebo přirozené obočí. Tahle všechna kouzelná přání pro ty, kteří nebyli od přírody obdarovaní těmito dary, dokáže při pravidelném používání sérum Spacelash vyplnit. Náhoda? Ani ne. Sérum obsahuje extrakt z fazolí mungo, který je velmi účinným…