Dva měsíce ke štěstí? Možná taky, ale hlavně k dlouhým řasám!

Martin se stal jedním z našich prvních testerů řasového séra Spacelash. To, že výsledek používání byl úspěšný, si můžeš ověřit na fotkách před a po. O tom, jaké to pro něj bylo overall, nám pověděl u kafe.
Martin už před používáním řas byl jedním z těch, co mají dlouhé řasy, o to víc nás zajímal konečný výsledek.

“Rutina byla to nejmenší, použití séra jsem zařadil ke své ranní dávce vitamínů, easy.”

“O možnostech prodloužení řas jsem nikdy nic nevěděl, ale ani jsem se o to nijak zvlášť nezajímal, když jsem už od dětství věděl, podle slov babiček, že mám dlouhé řasy.

Obecně o kosmetické péči jsem věděl jen, jak správně čistit pleť, že existují krémy na vrásky nebo maska na obličej, ale tohle je pro mě naprosto nová pick up line, hahah.”

“První kdo si všiml mých nových, hlavně hustých řas, byla máma!“

“Máma byla tak nadšená, když viděla moje řasy, tak se po několika letech rozhodla udělat beauty reformu a změnila péči o své řasy. Z barvení a laminace na bezstarostné použití séra na řasy, které si hned objednala. Zatím je nadšená.”

O její zkušnosti si můžeme povědět příště, ale nápad na dárek pro mámu k narozeninám má Martin světový!

“Beauty tips jako nové téma k pivu v mé bublině není asi zrovna v kurzu, ale jsem si jistej, že se situace změní hned, jakmile mrknu na slečnu a obratem dostanu číslo. Efekt, který moje řasy způsobí bude neodolatelný, vím to.”

Výsledný efekt působení séra na řasy u Martina byl primárně v hustotě a pružnosti. Martin dává Rimii 10/10.

Magazín

Každý tvar očí je ten správný!

Každé tělo je do sebemenších detailů jiné, každý jsme originál. Někomu rostou vlasy rychleji, někomu pomaleji. Někdo má rovné vlasy, blond, kudrnaté, suché nebo lámající se. Velmi podobně je to s řasami. Hustotu a jejich délku můžeš ovlivnit pravidelným používáním séra pro růst řas. Co ale neovlivníš, je směr jejich růstu — ten je primárně…

Dva měsíce ke štěstí? Možná taky, ale hlavně k dlouhým řasám!

Martin se stal jedním z našich prvních testerů řasového séra Spacelash. To, že výsledek používání byl úspěšný, si můžeš ověřit na fotkách před a po. O tom, jaké to pro něj bylo overall, nám pověděl u kafe.Martin už před používáním řas byl jedním z těch, co mají dlouhé řasy, o to víc nás zajímal konečný…