Dárek

Vybrat ten správný dárek, to není jen tak. My vám ale s tímto nelehkým úkolem pomůžeme. Určitě nechcete, aby dárek, který jste s láskou vybírali, ležel pohozený v koutě. Obdarujte své blízké krásnými řasy, díky kterým zazáří při každé příležitosti.

Naše řasové sérum je tu pro všechny bez ohledu na pohlaví. Obdarujte novým pocitem sebevědomí vaši kamarádku, maminku nebo třeba manžela. Spousta z nás nemá čas ani peníze navštěvovat pravidelně beauty salony, péče o řasy tak zůstává na nás samotných. Již po pár aplikacích budou vaše řasy delší, plnější, ale především zdravější. Používání našeho séra je opravdu jednoduché, stačí jej nanášet štětečkem při ranním líčením nebo můžeme naše řasy ošetřit večer pod odlíčení.

Naše sérum obsahuje velké množství vitamínů a biopeptidů, které blahodárně působí nejen na růst řas, ale také na jejich výživu. V případě, že budete Spacelash používat pravidelně, stanou se řasy vaší hlavní předností i ozdobou. Pokud tedy některý z vašich blízkých najde pod stromečkem naše řasové sérum, můžete si být jistí, že jej bude moci používat ještě dlouho potom, co sníte všechno vánoční cukroví. Naše řasové sérum Spacelash dodáváme v krásném designovém balení, které ještě více podtrhne jeho úžasné účinky.

Magazín

Správná péče očního okolí

Stalo se ti někdy, že se ti nepodařilo se večer odlíčit? Nebo jsi ten typ člověka, kterému se to stává častěji? A třeba i vědomě?  Čím častěji, tím hůř. Oční okolí je nejcitlivější část obličeje, to proto, že okolo očí máme nejtenčí kůži. Je potřeba oči hýčkat královskou péčí.  V případě očních krémů, sér a…

Next Level Lashes pro 2023 

Jsou trendy, které se bez rozporu pravidelně opakují v posledních dekádách – dlouhé řasy, husté řasy, vyživené řasy, husté nebo přirozené obočí. Tahle všechna kouzelná přání pro ty, kteří nebyli od přírody obdarovaní těmito dary, dokáže při pravidelném používání sérum Spacelash vyplnit. Náhoda? Ani ne. Sérum obsahuje extrakt z fazolí mungo, který je velmi účinným…