Dárek

Vybrat ten správný dárek, to není jen tak. My vám ale s tímto nelehkým úkolem pomůžeme. Určitě nechcete, aby dárek, který jste s láskou vybírali, ležel pohozený v koutě. Obdarujte své blízké krásnými řasy, díky kterým zazáří při každé příležitosti.

Naše řasové sérum je tu pro všechny bez ohledu na pohlaví. Obdarujte novým pocitem sebevědomí vaši kamarádku, maminku nebo třeba manžela. Spousta z nás nemá čas ani peníze navštěvovat pravidelně beauty salony, péče o řasy tak zůstává na nás samotných. Již po pár aplikacích budou vaše řasy delší, plnější, ale především zdravější. Používání našeho séra je opravdu jednoduché, stačí jej nanášet štětečkem při ranním líčením nebo můžeme naše řasy ošetřit večer pod odlíčení.

Naše sérum obsahuje velké množství vitamínů a biopeptidů, které blahodárně působí nejen na růst řas, ale také na jejich výživu. V případě, že budete Spacelash používat pravidelně, stanou se řasy vaší hlavní předností i ozdobou. Pokud tedy některý z vašich blízkých najde pod stromečkem naše řasové sérum, můžete si být jistí, že jej bude moci používat ještě dlouho potom, co sníte všechno vánoční cukroví. Naše řasové sérum Spacelash dodáváme v krásném designovém balení, které ještě více podtrhne jeho úžasné účinky.

Magazín

Jak na krásné řasy? Posilujte peptidy.

Vybíráte-li nové sérum na řasy či jinou pleťovou kosmetiku, doporučujeme vám ve složení hledat slovo „peptid“. Co jsou to peptidy a jaké benefity nám v kosmetice přinášejí? V čem jsou séra s jejich obsahem lepší? Peptidy jsou v podstatě fragmenty bílkovin, tvořené krátkými či dlouhými řetězci aminokyselin. Naše kůže je tvořena bílkovinami (asi znáte keratin nebo kolagen) a…

Umělé řasy? Díky, radši sérum na řasy.

Umělé řasy jsou bez pochyby krásné a mnohým vyhovují zejména kvůli jednoduché péči a úspoře času v běžném denním shonu. Jsou ale umělé řasy opravdu tak dokonalé a jejich nošení bezproblémové? Neexistuje dlouhodobé řešení, které nezatíží řasy? Představte si, že vaše vlastní řasy jsou tak impozantní, že nepotřebují žádné umělé zlepšováky. Zkrátka dokonalá přirozenost a…