Dárek

Vybrat ten správný dárek, to není jen tak. My vám ale s tímto nelehkým úkolem pomůžeme. Určitě nechcete, aby dárek, který jste s láskou vybírali, ležel pohozený v koutě. Obdarujte své blízké krásnými řasy, díky kterým zazáří při každé příležitosti.

Naše řasové sérum je tu pro všechny bez ohledu na pohlaví. Obdarujte novým pocitem sebevědomí vaši kamarádku, maminku nebo třeba manžela. Spousta z nás nemá čas ani peníze navštěvovat pravidelně beauty salony, péče o řasy tak zůstává na nás samotných. Již po pár aplikacích budou vaše řasy delší, plnější, ale především zdravější. Používání našeho séra je opravdu jednoduché, stačí jej nanášet štětečkem při ranním líčením nebo můžeme naše řasy ošetřit večer pod odlíčení.

Naše sérum obsahuje velké množství vitamínů a biopeptidů, které blahodárně působí nejen na růst řas, ale také na jejich výživu. V případě, že budete Spacelash používat pravidelně, stanou se řasy vaší hlavní předností i ozdobou. Pokud tedy některý z vašich blízkých najde pod stromečkem naše řasové sérum, můžete si být jistí, že jej bude moci používat ještě dlouho potom, co sníte všechno vánoční cukroví. Naše řasové sérum Spacelash dodáváme v krásném designovém balení, které ještě více podtrhne jeho úžasné účinky.

Magazín

 HYDRATACE = bez vody není život, ani pěkná pleť

Pojmout téma hydratace, nejde jinak, než komplexně. Je to velké téma, velmi, velmi, velmi důležité. Všichni známe teorii hydratace, ale bohužel velká většina ji nedokáže dodržovat.  Hydratace je klíčová k udržení zdravého a krásného těla, včetně pleti. Hydratace a pleť Může to být překvapivou informací, ale 80% problémů, na které vaše pleť upozorňuje, ať už…

LAYERING /our kind of PF

Ať už jsi ten typ, kdo se během štědrovečerní večeře hodil do gala, upravil vlasy, aplikoval ty nejlepší makeup skills, nebo si jako všichni pohodlní v Rimii all day long v pyžamu, po svátcích tě líčení stejně nemine, nech nás hadat proč. Rozhodli jsme se přinést tipy a triky tzv. LAYERINGU. Jak už název napovídá,…